فروش مواد شوینده
خانه / مواد شوینده / نمایندگی فروش محصولات مواد شوینده اکو در ایران

نمایندگی فروش محصولات مواد شوینده اکو در ایران

مواد شوینده اکو

شرکت  چیرا به عنوان نمایندگی فروش محصولات مواد شوینده اکو در ایران به دنبال آن است که در عین جلب رضایت مشتریان بتواند تحولی عظیم در زمینه محصولات شوینده ایجاد کند و به فروش فوق العاده ای برسد .

یکی از اهداف تولید کنندگان مواد شوینده اکو آن است فروش فوق العاده ای داشته باشند، لذا برای این هدف میخواهند  محصولاتی روانه بازار کنند که با محیط زیست سازگاری زیادی داشته باشد، کم ترین ضرر را برای پوست و بدن انسان داشته باشد و از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.

 فروش عمده مایع ظرفشویی اکومویست

مایع ظرفشویی ایکومویست که چندین سال است در بازار به فروش میرسد از ویژگی های خوبی برخوردار است. سازندگان مایع ظرفشویی ایکومویست با دقت بالایی از فرمولاسیونی در ساخت این محصول استفاده کرده اند که بیشترین سازگاری را با پوست دست داشته باشد وباعث خشکی و سوزش و خارش دست نشود.

علاوه بر خاصیت ضد حسایست، مایع ظرفشویی ایکومویست از قدرت بالایی برای از بین بردن چربی ها و لکه های آلودگی برخوردار است. همچنین دارای رایحه خوش بوده و به ظروف شما بوی مطبوعی میبخشد.

مایع ظرف شویی ایکومویست در مراکز پخش محصولات شوینده این شرکت به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

مایع ظرفشویی اکومویست

مرکز پخش شوینده های گیاهی

با وجود انواع مختلف مواد شوینده شیمیایی، اما خیلی از مردم از شوینده های گیاهی استفاده میکنند.

کم نیستند افرادی که نسبت به استفاده از مواد شوینده شیمیایی حسایت دارند. به همین خاطر به استفاده از شوینده های گیاهی رو آورده اند.

شوینده های گیاهی فاقد مواد اولیه شیمایی میباشند و خطرات استفاده از مواد شیمیایی را ندارند.از مؤلفه های اصلی مشتریان برای استفاده از مواد شوینده این است که محصول مصرفی آنان حاظ سلامتشان بوده و کم ترین خطر را برای آنان نداشته باشد.

برخی موادی که شوینده های گیاهی از آن ساخته میشود عبارت اند از:

 • بابونه
 • درخت چای
 • برگ غان
 • سرکه سیب
 • لیمو
 • نمک

شوینده های گیاهی

بورس پخش انواع مایع دستشویی گلیسیرینه

خیلی از برند های تولید کننده مایع دستشویی، در کنار ساخت عادی این محصول رو به تولید مایع دستشویی گلیسیرنه آورده اند.

گلیسیرین مایعی بی رنگ و زلال است، خاصیت دارویی دارد و در مواد شوینده خصوصا مایع دستشویی بسیار کرابرد دارد. اثر اصلی این ماده این است که باعث میشود پوست دست دراثر برخورد با مواد شوینده دچار خشکی نشود و پوست را مرطوب و معطر میکند.

مایع دستشویی گلیسیرینه در انواع مختلف برندهای مواد شوینده در بازار به فروش میرسد. در همه مراکز پخش و عمده فروشی ها و فروشگاه های اینترنتی انواع مایع دستشویی گلیسیرینه در دسترس مشتریان قرار دارد.

مایع دستشویی گلیسیرینه

خرید اینترنتی چند منظوره اکو

برند ایکومویست، ماده شوینده ای قوی به نام اسپری چند منظوره ایکو تولید کرده است. اسپری چند منظوره ایکو قابل استفاده برای پاک و ضد عفونی کردن سطوح مختلف مثل شیشه ها، کف، دیوار، سقف، روشویی، دستشویی، وان حمام و سطوح دیگر میباشد.

روزانه در اطرف ما و روی سطوح مختلف انواع آلودگی ها و گرد و غبار مینشیند. اسپری چند منظوره ایکو ماده مناسبی برای نابود کردن و پاک کردن این آلودگی ها و گرد و غبار هاست.

چند منظوره ایکو دارای خواص مختلفی است از جمله:

 • به جای نماندن چربی در سطوح مختلف پس از استفاده از این محصول
 • از بین بردن لکه ها و آلودگی
 • به جای نماندن اثر لکه ها
 • سفید و براق کردن سطوح مختلف
 • ظرف نگه دارنده خوش دست
 • سازگار با طبیعت و سلامت انسان

چند منظوره اکو

مایع دستشویی اکومویست با قیمت عالی

برای از بین بردن چرک ها و آلودگی هایی که هر روزه بر روی دستان ما جا خوش میکنند مایع دستشویی ایکومویست بسیار مناسب است.

مایع دستشویی ایکومویست در حجم ها و اندازه های مختلف با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارد.

ویژگی هایی که مایع دستشویی ایکومویست دارد آن را از سایر مایع های دستشویی متمایز میکند.

برای مثال:

 • در ترکیب این محصول مواد شیمیایی و مضر به کار نرفته است.
 • دارای رایحه های بسیار مطبوع و خوشبو میباشد.
 • سازگاری مناسبی با سلامت انسان و پوست دست دارد.
 • قابل استفاده برای افرادی که پوست دست حساسی دارند.
 • موجب نرم و لطیف شدن پوست دست مصرف کنندگان میشود.

مایع دستشویی اکومویست

مایع ظرفشویی ضد حساسیت و باکیفیت

مواد شیمیایی غالبا با پوست دست سازگار نیستند. بیشتر مایع های ظرفشویی نیز از مواد اولیه شیمیایی ساخته شده اند. خیلی از مصرف کنندگان و خانه داران به همین دلیل به دنبال آن هستند که از مایع ظرفشویی ضد حساسیت استفاده کنند.

کارخانه های زیادی به دلیل حساسیت پوست مصرف کنندگان رو به تولید مایع ظرفشویی ضد حساسیت آورده اند.

این کارخانه ها به جای استفاده از مواد اولیه  شیمیایی در ساخت محصولاتشان از مواد اولیه گیاهی و طبیعی استفاده میکنند تا بتوانند مایع ظرفشویی ضد حساسیت و با کیفیت تولید کنند و یا اینکه از مواد اولیه ای استفاده میکنند که بیشترین سازگاری را با پوست دست داشته باشد.

مایع ظرفشویی ضد حساسیت

مراکز نمایندگی اکو واش در تهران

شرکت اکو واش  تولید کننده شوینده های خودرو میباشد و دارای نمایندگی های زیادی در تهران میباشد.

فعالیت این شرکت در زمینه کارواش بدون آب است.

نمایندگی های اکو واش غیر از تهران در برخی شهرهای دیگر هم فعال است اما بیشترین نمایندگی را در تهران دارد.

در ادامه به نام و ادرس و تلفن برخی نمایندگی های  اکو واش در تهران اشاره میکنیم:

شمارهنامآدرستلفن
۱آقای رجبعلیفرودگاه مهر آباد پارکینگ شماره ۴ وتماس بگیرید
۲آقای اعتمادیمیدان آرژانتینتماس بگیرید
۳آقای حسینیزعفرانیه مجتمع تجاری پلازاتماس بگیرید
۴آقای عصارزعفرانیه مجتمع تجاری پیرامیدتماس بگیرید
۵آقای موسویپاسدارانتماس بگیرید
۶آقای مقدمشهرک غرب برج ایران زمینتماس بگیرید
۷آقای جهانمیدان هرویتماس بگیرید

نمایندگی اکو واش در تهران

نمایندگی فروش انواع مواد شوینده نظافتی

مواد شوینده نظافتی از کالاهایی است که تک تک انسان های جهان به آن نیازمند هستند.

نمایندگی های زیادی در شهر ها و استان های مختلف مشغول به پخش و فروش مواد شوینده نظافتی هستند. مواد شوینده نظافتی انواع و اقسام مختلفی دارند که هر کدام در طرح ها و حجم های مختلف به فروش میرسند.

شاپو ها، صابون ها، پودرهای دستی و ماشینی لباسشویی، مایع های دستشویی و ظرفشویی، مواد سفید کننده و جرم گیرها، پاک کننده ها و … از انواع مواد شوینده نظافتی هستند.

برای خرید مواد شوینده نظافتی میتوانید به نمایندگی ها فروش این محصولات یا فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید.مواد شوینده نظافتی

پخش سراسری انواع مایع ظرفشویی ارگانیک

مایع ظرفشویی ارگانیک چیست؟

به محصولاتی که به صورت طبیعی و خانگی ساخته میشود ارگانیک میگویند. مایع ظرفشویی ارگانیک مناسب همه افراد است، زیرا فاقد مواد شیمیایی مضر است و برای سلامتی خطری ندارند. استفاده از این محصولات بسیار مناسب کسانی است کسانی به مایع های ظرفشویی شیمیایی حساسیت دارند.

مراکز پخش و عمده فروشی های زیادی در سراسر کشور انواع مایع ظرفشویی ارگانیک را در اختیار مشتریان قرار میدهند. عده ای از مرم نیز با استفاده از مواد اولیه گیاهی در خانه های خود مایع ظرفشویی ارگانیک تولید میکنند.

مایع ظرفشویی ارگانیک

آشنایی با مایع ظرفشویی سازگار با محیط زیست

مصرف زیاد شوینده های بهداشتی باعث شده تولید انواع مختلف این محصولات از جمله مایع ظرفشویی بسیار بالا رود. اما تولید زیاد این محصولات به دلیل استفاده از مواد شیمیایی در ساختار آن ها به محیط زیست آسیب میزند.

یکی از راه حل های این معضل، تولید مایع های  ظرفشویی طبیعی میباشد که با محیط زیست هم سازگار هستند. با استفاده از مواد اولیه گیاهی وطبیعی برای ساخت انوع مختلف مواد شوینده، میتوان  مایع های ظرفشویی تولید کرد که علاوه بر سازگار بودن با محیط زیست برای سلامتی انسان نیز خطری نداشته باشند.

مایع ظرفشویی سازگار با محیط زیست

راهنمای استفاده از مواد شوینده در بخارشوی

شستن فرش ها همیشه یکی از کارهای اساسی  و مهم خانه دارن است که معمولا سالی یک باری انجام میشود.

اما چگونه فرش های منزل خود را بشوییم؟

برخی به همان روش معمولی فرش های خود را به قالی شویی میدهند، اما عده ای از بخارشوی استفاده میکنند. به این شکل که با ریختن مواد شوینده در مخزن بخار شوی  با این وسیله فرش های خود را شستشو میدهند. با بخارشوی دیگر نیاز نیست فرش های خود را از خانه جابجا کنیم و میتوانیم در اتاق هم فرش های خود را شستشو دهیم.

برای کسانی که به مواد شوینده شیمیایی حسایت دارند مناسب است که از مواد گیاهی و طبیعی مثل سرکه سیب و امثال آن در مخزن بخار شوی استفاده کنند.

استفاده از مواد شوینده در بخارشوی

عرضه ی انواع مواد شوینده رولاکس

آیا تا به حال نام مواد شوینده رولاکس به گوشتان خورده است؟

رولاکس نوعی از مواد شوینده است که استفاده های فراوانی دارد. از این محصول برای شستن سطوح مختلف و با جنس های متفاوت استفاده میشود. ماده شوینده رولاکس برای شستن و جرم گیری وسایلی مثل مبلمان، فرش، موکت، نمد، پارچه های رنگ شده، کاشی و سرامیک، سنگ نما، کابینت، سطوح فلزی، موتور و بدنه و لاستیک خوردو و …. استفاده فراوانی دارد.

از جمله استفاده های مواد شوینده رولاکس در شتستشوی بخش های مختلف خودرو میباشد.

مواد شوینده رولاکس

فروش اینترنتی شوینده های صنعتی چند کاره ژل شو

ژل شو از شوینده های صنعتی است که جزء شوینده های چند کاره محسوب میشود. البته بیشترین مصرف شوینده صنعتی چند کاره ژل شو شستن بدنه و موتور خودرو هاست.

این محصول به صورت محلول ژله ای است که توانایی بالایی در شستشوی خودرو ها و از بین بردن لکه ها دارد. قدرت کف کنندگی زیاد و حل کردن چربی ها از دیگر ویژگی های شوینده صنعتی چند کاره ژل شو است.

شوینده های صنعتی چند کاره ژل شو در ظرف های بزرگ ۲۰ کیلوگرمی در مراکز پخش و در فروشگاه های اینترنتی به فروش میرسد.

شوینده صنعتی چند کاره ژل شو

خرید مواد شوینده برای شستشوی مبل

امروزه در اکثر خانه ها مبلمان وجود دارد. قبلا شستشوی فرش از دغدغه ها خانه داران بود، اما امروزه شستن مبل هم به این دغدغه اضافه شده است.

برای این کار خرید مواد شوینده مبل ضروری است. شوینده های مبل تنوع زیادی دارند و دست مصرف کنندگان برای خرید انوع مختلف شوینده مبل باز است.

شوینده های مبل هم به صورت اسپری، هم به صورت ژل وهم به صورت شامپو در بازار موجود هستند و هر مصرف کننده ای بنا بر نوع مصرف و سلیقه اش یکی از انوع آن را خریداری کند.

خرید مواد شوینده مبل

خرید مستقیم محصولات از شرکت شوینده اکو

شرکت محصولات شوینده ایکو حدود ۱۰ سالی میشود که به تهیه مواد شوینده مشغول است. یکی از راه های خرید محصولات شوینده ایکو خرید مستقیم از همین شرکت است. برای این کار میتوانید مستقیما به سایت این شرکت مراجعه کنید و مراکز فروش محصولات شوینده ایکو را مشاهده کنید.

شرکت ایکو هم در تهران و هم در شهرستان های مختلف محصولاتش را به فروش میرساند. برخی از فروشگاه ها و مراکز خرید محصولات شوینده ایکو در تهران عبارت اند از:

 • هایپر استار باکری
 • هایپرمی مگامال – اکباتان / تهران
 • هایپرمی سبحان – قیطریه / تهران

شرکت محصولات شوینده اکو

فروش محصولات eco با قیمت ارزان

محصولات eco که اخیرا به شوینده های صنعتی اضافه شده است در مراکز پخش و  فروشگاه های اینترنتی به فروش میرسد. برای خرید با تخفیف محصولات eco میتوان از تخفیف هایی که فروشگاه های اینترنتی بر روی محصولات خود میگذارند بهره ببریم. همچنین با خرید به صورت عمده هم میتوانیم صرفه اقتصادی را رعایت کنیم.

محصولات eco علاوه بر کیفیت بالا و قدرت پاک کنندگی زیاد یک ویژگی عالی و شاید منحصر به فرد دارند. اینکه بسته بندی این محصولات در عین با کیفیت بودن به گونه ای ساخته شده اند که کم ترین آسیب را به محیط زیست وارد کنند.

محصولات eco

قیمت مایع دستشویی eco

از مهم ترین محصولات شرکت ایکومویست مایع دستشویی eco  میباشد.

قیمت مایع دستشویی eco با توجه به حجم آن متفاوت است. این محصول که هم در حجم ۵۲۵ گرمی و هم در حجم ۳۷۵۰ گرمی تولید میشود. قیمت ۵۲۵ گرمی در حدود ۱۰۰۰۰ تومان و قیمت ۳۷۵۰ گرمی در حدود ۴۱۰۰۰ تومان مییاشد.

برخی از ویژگی های مایع دستشویی eco عبارت اند از:

 • فاقد مواد شیمیایی مضر
 • دارای مواد مرطوب کنننده و جلوگیریاز خشکی پوست
 • مناسب برای پوست های حساس
 • لیز نخوردن از روی دست و استفاده مقرون به صرفه
 • قدرت پاک کنندگی بالا

مایع دستشویی eco

لیست محصولات شرکت اکو پلاس

شرکت اکو پلاس محصولاتی برای نسل جدید خودرو ها تولید میکند. این شرکت با تولید و عرضه روانسازها از سالا ۱۳۹۷ مشغول به تولید شده است.

روانسازها اهیمت زیادی دارند، به طوری که اگر با کیفیت بالا تولید شوند میتوانند موجب تسهیل در کارکرد صنایع شوند و بسیاری از هزینه ها را کاهش دهد.

در ادامه لیست محصولات شرکت اکو پلاس را مشاهده میکنید:

 • روغن موتورهای بنزینی
 • روغن موتورهای دیزلی
 • روغن گیر بکس
 • ضد یخ، ضد جوش و ضد خوردگی

شرکت اکو پلاس

لیست قیمت محصولات eco moist

محصولات eco moist کیفیت مطلوبی  دارند و از استاندارد بالایی برخوردارند. از افزودنی هایی در آن استفاده میکنند که کم ترین ضرر را برای سلامتی انسان داشته باشد، باعث خشکی و خارش پوست دست نشود و افرادی که حساسیت پوستی دارند بتوانند از محصولات eco moist استفاده کنند.

از اهداف اصلی این شرکت این است که محصولاتشان کمترین آسب را به محیط زست برساند. به همین دلیل مواد اولیه مورد استفاده آنان از موادی است که با محیط زیست سازگاری داشته باشد.

تولید کنندگان همواره به دنبال این هستند که  قیمت محصولات eco moist مقرون به صرفه باشد.

محصولات eco moist

جدیدترین محصولات اکومویست

شرکت ایکومویست محصولات متنوع و با کاربرهای مختلف تولید کرده است.

شرکت ایکومویست که نسبت به شرکت های دیگر شوینده سابقه کمتری دراد ادعا دارد که محصولاتش  را به گونه ای تولید میکند که کیفیت را فدای منفعت نکند و همیشه سلامت مصرف کنندگان و سازگاری با محصیط زیست را شرط اول محصولات تولیدی شرکت اکومویست میدانند.

در ادامه لیست محصولات ایکومویست را مشاهدا میکنید:

 • شیشه شور اکومویست
 • چند منظوره اکومویست
 • مایع دست شویی اکومویست
 • مایع ظرف شویی اکومویست
 • پاک کننده چوب اکومویست
 • گاز پاک کن اکومویست
 • لکه بر فرش اکومویست
 • جرم گیر اکومویست
 • پاک کننده شیشه عینک
 • پاک کننده شیشه عینک
 • پاک کننده صفحه های نمایشگر
 • لکه بر لباس

محصولات اکومویست

مایع لباسشویی اکو با فرمولاسیون قوی

از جمله محصولات شرکت ایکومویت مایع لباسشویی اکو میباشد. این محصول در حجم ۱ لیتری در دو مدل سفید و بنفش در بازار موجود میباشد. برای خرید مایع لباسشویی اکو میتوانید به راحتی وارد اینترنت شوید و با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی محصول خود راسفارش دهید و در منزل خود تحویل بگیرید.

مایع لباسشویی اکو که از محصولات جدید است دارای ویژگی های خوبی است از جمله:

 • دارای نرم کننده است.
 • قابلیت اتوپذیری پارپچه را افزایش میدهد.
 • دارای رایحه های خوب و مطبوع میباشد.
 • قدرت لکه بری بالایی دارد.

مایع لباسشویی اکو

آشنایی با شرکت اکومویست اصفهان

شرکت نوپای ایکومویست نمایندگی هایی در سراسر کشور دارد.

این شرکت که محصولات با کیفیت و سازگار با محیط زیست و سلامت انسان تولید میکند بیشترین نمایندگی را در تهران دارد اما یکی دیگر از شهرستان هایی که نمایندگی ایکومویست را دارد شهرستان اصفهان میباشد.

اصفهان که شهری پرجمعت و توریستی میباشد نیاز زیادی به محصولات شوینده دارد. شرکت اکومویست در اصفهان با توجه با آمار زیاد مصرف کنندگان این شهر میتواند با افزایش کیفیت محصولات خود و بالا بردن تولید مواد شوینده در عین جلب رضایت مشتریان درآمد خوبی هم کسب کند.

اکومویست اصفهان

نمایندگی فروش محصولات مواد شوینده اکو در ایران

از سال ۱۳۸۸خط  تولید مواد شوینده اکو در داخل کشور توسط برادران احمدیان شروع به کار کرد.

تولید کنندگان مواد شوینده اکو ادعا دارند مهم ترین هدفی که به دنبال آن هستند این است که محصولات تولیدی خود را با استفاده از مواد اولیه مشخصی به گونه ای بسازند که برای سلامتی مصرف کنندگان ضرری نداشته باشد. همچنین مدعی هستند که مواد شوینده آن ها نه تنها  برای سلامتی انسان بلکه تا حد امکان برای محیط زیست هم بی خطر باشند.

در صورت محقق شدن این هدف، مواد شوینده اکو فروش فوق العاده ای پیدا میکند. زیرا که هر مصرف کننده ای در درجه اول به دنبال سلامتی خود میباشد. ضمنا مواد شوینده اکو که بسیار متنوع میباشند، از مرغوبیت بالا و قدرت پاک کنندگی زیادی برخوردار هستند و در بسته بندی با کیفیتی در اختیار مشتریان قرار میگیرد.

مواد شوینده اکو

امتیاز
 • لطفا در صورت رضایت از محتوای بالا امتیاز 5 ستاره را بدهید. با تشکر
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 3.7 (10 امتیاز)
جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *