فروش مواد شوینده
خانه / پودر رختشویی / پودر شستشوی صنعتی نگین قیمت

پودر شستشوی صنعتی نگین قیمت

پودر شستشوی صنعتی نگین

پودر شستشوی صنعتی نگین

پودر شستشوی صنعتی نگین با قدرت فراوان انواع کثیفی هارا از بین میبرد .

همانطور که میدانید پودر های لباسشویی انواع مختلفی دارند ، برای مثال : پودر لباسشویی دستی ، پودر لباسشویی ماشینی و پودر لباسشویی صنعتی و…. هستند که هر کدام در یکی از موارد کاربرد دارد و برای مثال پودرلباسشویی صنعتی یکی از پرکاربرد ترین محصول پودر ها هست زیرا در هتل ها ، پادگان ها ، بیمارستان ها ، خشکشوییها ، رستورانها ، پادگانها و….. لباس ها و البسه چرک و کثیفی فراوانی میگیرند و تمیز کردن آن براحتی امکان پذیر نیست به همین دلیل خوب است شما از پودرهای لباسشویی صنعتی استفاده کنید زیرا قدرت کف کنندگی و پاک کنندگی فراوانی دارند که براحتی هر لکه ای که باشد از بین میبرد . البته در هتل ها ، بیمارستان ها ، رستوران ها  و خشکشویی ها و….. لباس ها یا البسه طبق میزان چرکی که دارند دسته بندی میشوند و شستشو میدهند و متناسب با همان از پودر های لباسشویی مختلف استفاده میکنند.

پودر های لباسشویی صنعتی

پودر شستشوی صنعتی نگین

در خرید  پودر های صنعتی اگر برایتان مهم است باید دقت کنید که پودر های لباسشویی با واحدی به نام اکتیویته مشخص میشود که برای مثال از اکتیویته ۵ یا ۶ شروع میشود که این روند صعودی دارد و از نکته مهم اینجاست که هر چه شاخصه اکتیویته بالاتر برود قدرت کف کنندگی و پاک گنندگی بالاتری دارد و از پس لکه های سخت براحتی برمیاید ، البته این شاخصه که از اکتیویته ۵ یا ۶ شروع میشود تا ۱۵ ادامه دارد و به زبان ساده تر میتوان گفت اکتیویته همان قدرت کف کنندگی و پاک کنندگی است و در واقع اکتیویته همان میزان اسید ” سوفلونیک ” موجود در پودر لباسشویی هست که میزان قدرت پاک کنندگی پودر را تعیین میکند که در بعضی از پودر های صنعتی لباسشویی از رشته های کوچک صابون استفاده شده است که اصطلاحا به آنها ” آنزیم ” گفته میشود که در قدرت تمیزکنندگی آن تاثیر فراوانی دارد .

 

خرید و فروش پودر شستشوی صنعتی نگین

پودر شستشوی صنعتی نگین

درخرید و فروش پودر شستشوی صنعتی باید بسیار دقت کنید زیرا بعضی از پودر ها حساسیت های فراوانی برای پوست ایجاد میکنند و این موضوع از ترکیبات شیمیایی موجود در آن سر چشمه میگیرد که اگرتولید شده توسط کارخانه غیر معتبر باشد این احتمال زیاد است که این کارخانه ها اجناس خود را با پایین ترین قیمت در همه بازار ها بفروش میگزارند که امکان فریب خوردن مردم عزیز توسط آنها به خاطر قیمت پایین میباشد که فروشندگان متقلب با راهکار های مختلفی سعی در اینکه رضایت کاربران را جلب کنند که عده ای از مردم متاسفانه فریب ظاهر را میخورند اما عده ای مردم که فریب نمیخورند خود را از دام آن افراد نجات میدهند ، و به دلیل اینکه مواد شوینده همه از مواد شیمیایی خطرناک ساخته شده اند بهتر از از موادی که با رعایت تمامی نکات استاندارد را رعایت کرده اند استفاده کنید و توصیه میکنیم برای خرید مواد شوینده استفاده کنید تا دچار مشکلات گوناگون نشوید حتی اگر به صورت اینترنتی اجناس خود را خریداری میکنید حتما از ضمانت و استاندارد بودن کالا اطمینان حاصل کنید .

فروش پودر لباسشویی صنعتی

پودر شستشوی صنعتی نگین

به همین دلیل مجموعه ما این امکان را برای شما فراهم کرده تا هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری مواد شوینده مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب درمحیطی کاملا امن خریداری کنید و از اینکه محصول تقلبی خریداری نمیکنید و تمامی محصولات اصل و با کیفیت هستند اطمینان داشته باشید ، برای ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی ، با ما ارتباط  برقرار کنید و براحتی ثبت سفارش کنید .

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *