فروش مواد شوینده
خانه / مواد شوینده / صادرات مایع شیشه شوی گالنی

صادرات مایع شیشه شوی گالنی

خرید مایع شیشه شوی گالنی

مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری

امروزه، شیشه شوی ها تقریبا در هر زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرند. در این مطلب ما به ویژگی های کلی شیشه شوی ها و همچنین مزیت های مایع شیشه شوی گالنی در مقایسه با شیشه شوی های کوچک تر صحبت می کنیم و شما را برای یک خرید درست و مطمئن راهنمایی می کنیم.

معرفی مایع شیشه شوی گالنی در فروش

مایع دستشویی کوچک

شیشه شوی ها به طور کلی در همه زمینه ها کاربرد دارند ولی مایع شیشه شوی گالنی برای آن دسته از مشتریانی که استفاده وسیعی از شیشه شوی ها دارند، مناسبتر است. برخی مشتریان نگرانی هایی راجع به اثرات بسته بندی گالنی روی کیفیت مایع شیشه شوی دارند که این نگرانی بی دلیل است چرا که ساختار گالن ها به گونه ای است که ثبات بالایی دارد و ذرات شیمیایی وارد مایع شیشه شوی نمی شود. شیشه شوی های کوچک اغلب مصارف خانگی و فردی دارند در حالی که شیشه شوی های گالنی برای صنایع بسیار به مقرون به صرفه تر می باشند.

ویژگی خرید بهترین مایع شیشه شوی گالنی

مایع تیره شوی 1500 گرمی

به دلیل استفاده شیشه شوی های گالنی در صنایع مختلف، این محصولات باید به صورت اختصاصی برای صنعت مورد نظر تولید شوند. چند مورد از کاربردهای مایع شیشه شوی گالنی را در ادامه توضیح می دهیم.

۱- یکی از بیشترین مصارف شیشه شوی گالنی در خودروها می باشد. شیشه شوی خودرو باید علاوه بر داشتن خاصیت پاک کنندگی و لک زدایی، به سرما و گرما مقاوم باشد. برای این منظور، انواع مایع شیشه شور با دمای انجماد و جوش متفاوت عرضه می شود. شیشه شوی های زمستانی در دماهای کمتر از منفی ۳۰ درجه هم کاربرد دارند و از یخ زدگی شیشه خودرو جلوگیری میکنند. در تابستان نیز شیشه شوی باید دمای جوش بالاتر از ۵۰ درجه داشته باشد تا در اثر تبخیر، باعث به جا گذاشتن لک بر روی شیشه نشود.

۲- استفاده از مایع شیشه شوی گالنی در هتل ها، ساختمان های بزرگ و برج ها نیز کاربرد دارد. نکته مهم در این شیشه شوی ها، خاصیت ترکنندگی بالای آن هاست، یعنی این که با یک بار آغشته کردن دستمال به مایع شیشه شوی، بتوان چندین بار از آن استفاده کرد.

مزایای خریدو استفاده از مایع شیشه شوی گالنی

مایع سفید کننده قابلمه

طبق آنچه که گفته شد، مزیت اصلی مایع شیشه شوی گالنی، اختصاصی بودن آن برای صنایع مختلف می باشد. تهیه شیشه شوی های کوچک، برای کسب و کارهایی مثل کارواش ها، باعث غیر حرفه ای بودن نتیجه کار و نارضایتی مشتریان می شود.

برای هتل ها و ساختمان های بزرگ نیز، استفاده از شیشه شوی های کوچکتر، عملا غیرممکن می باشد. علت اول این است که باید تعداد بسیار زیادی خریداری شود. علت دوم، همانطور که گفته شد، خاصیت ترکنندگی پایینتر شیشه شوی های کوچکتر است. علاوه بر اینها، در هر بسته بندی، مقداری از شیشه شوی به ناچار هدر می رود که این مقدار درد شیشه شوی های گالنی کمتر است.

قیمت مایع شیشه شوی یک گالنی

آدرس کارحانه پودر نگین

شیشه شوی های گالنی علاوه بر اختصاصی بودن، قیمت مناسبتری نسبت به شیشه شوی های کوچکتر دارند. انواع شیشه شوی ها در بالا توضیح داده شد. شیشه شوی های با دمای انجماد کمتر قیمت بیشتری دارند ولی همچنان نسبت به محصولات با سایز کوچکتر به صرفه تر میباشند.

صادرات مایع شیشه شوی گالنی

خرید مایع دستشویی فله ای

در بحث صادرات، مرغوب بودن کالا حرف اول را می زند. همانطور که مفصل در مورد ویژگی های مایع شیشه شوی گالنی صحبت شد، با داشتن اطلاعات کافی راجع به ویژگی های محصول مانند دمای انجماد و …، میتوان در صادرات این کالا پا به عرصه گذاشت.

نتیجه گیری

خريد بدون واسطه مواد شوينده فرشتا

با توجه به گفته های بالا، در صورتی که برای کارواش، هتل و سایر کسب و کارها نیاز به شیشه شوی دارید، حتما به شما خرید شیشه شوی های گالنی را پیشنهاد میکنیم. در یک کارواش می توان با خرید ۲ یا ۳ نوع مختلف مایع شیشه شوی گالنی، تمام نیاز ها را برطرف کرد. در هتل ها نیز با خرید عمده شیشه شوی با ترکنندگی بالا، به بهترین نتیجه می رسید.

 

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی زرد

فروش عمده مایع ظرفشویی زرد

قیمت مایع ظرفشویی زرد این مایع ظرفشویی زرد در بازار عرضه می‌شود و به سرعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *