فروش مواد شوینده
خانه / سفید کننده / خرید و فروش عمده مایع سفید کننده ظروف مسی

خرید و فروش عمده مایع سفید کننده ظروف مسی

آیا شما نیز به ظروف مسی علاقه دارید اما به دلیل سوختگی توسط شعله و پاک نشدن سوختگی از آنها استفاده نمی کنید، خوب شرکت ما در بین محصولات خود برای شما یک مژده قرار داده است که شما می توانید با خرید این محصول با کمترین قیمت تمامی سوختگی ها و لکه های چربی ظروف مسی خود را از بین ببرید.

مایع سفید کننده ظروف مسی یکی از بهترین پاک کننده های ظروف مسی شناخته می شود، همانطور که میدانید ظروف مسی امروزه تا حد بالایی در خانوارها مورد استفاده قرار می گیرد، خرید و فروش این محصول در سراسر کشور در حال گسترش است و قابل ذکر است که تمامی خانوار هایی که این محصول را خریداری کرده اند واکنش بسیار مثبتی نشودن داده و فروشگاه ها نیز پس از خرید اولیه به خرید عمده محصولات ما با قیمت پایین پرداخته اند،اگر شما نیز می خواهید به از بین بردن سیاهی و لکه های چربی ظروف مسی خود بپردازید در این متن با توضیحاتی درباره صادرات محصول ما همراه باشید

 

فروش مایع سفید کننده ظروف مسی :

شما می توانید از این ماده برای براق کردن ظروف مسی خود استفاده کنید زیرا این مایع از یک ترکیب بسیار قدرتمند استفاده کرده است که هیچ گونه ضرری به ساختار مس وارد نکرده بلکه به صورت کامل تمامی لکه ها سیاهی های موجود را تنها در چند دقیقه از بین خواهد برد.

 

روش خرید عمده و استفاده از سفید کننده ظروف مسی چیست؟

برای استفاده از سفید کننده در ابتدا باید ظرف مسی را با یک شوینده بسیار ملایم بشویید.

سپس روی لکه ها و سیاهی روی ظرف مسی را شناسایی کنید و مناسب با میزان آلودگی روی ظرف مسی مقدار سفید کننده را انتخاب کنید و در روی قسمت های مورد نظر بپاشید.

حداقل باید ۵ دقیقه صبر کنید تا سفید کننده تاثیر کلی خود را بگذارد، در صورتی که از سفید کننده با غلظت بسیار بالا استفاده کرده باشید می توانید در ۲ دقیقه نیز ظرف خود را بشویید.

پس از این که ظرف مسی را شستید یک دستمال را به مایع سفید کننده ظروف مسی آغشته کنید و به سطح کلی ظروف مسی خود بکشید.

پس از ۵ دقیقه به صورت مجدد ظرف مسی خود را کاملا آبکشی کنید و در نهایت شما یک ظرف مسی کاملا براق و بدون هیچگونه لکه ای دریافت خواهید کرد.

 

قابل ذکر است که اگر شما ماشین ظرفشویی دارید می توانید برای مرحله دوم شستشوی کلی ظروف مسی با سفید کننده از ماشین ظرفشویی استفاده کنید اما پیشنهاد می شود که مرحله اول لکه گیری ظروف مسی توسط مایع سفید کننده ظروف مسی را به صورت کاملا جدا و توسط دست انجام دهید.

 

آیا می توانیم در خرید سفید کننده را با نمک ترکیب کنیم؟

توجه داشته باشید نه تنها سفید کننده ظروف مسی بلکه هرگونه سفید کننده دیگر قبیل سفید کننده های ظروف روحی، سفید کننده سطوح یا سرویس بهداشتی قابلیت ترکیب با مواد دیگر مانند نمک، مایع ظرفشویی و یا جوش شیرین را ندارد زیرا ترکیبات شیمیایی سفید کننده واکنش بالا دارند و در صورت بهم ریختن تعادل شیمیایی به وسیله ماده دیگر میتوانند به سلامتی شما آسیب وارد کنند.

سفید کننده های ظروف به گونه ای طراحی شده اند که مواد شیمیایی موجود در خود را در هوا پخش نمی کنند اما زمانی که شما از آنها به همراه مواد دیگر استفاده می کنید ممکن است این ترکیبات در مرحله اول به سیستم تنفسی شما آسیب وارد کنند.

 

مزایای مایع سفید کننده ظرف های مسی و قیمت آن:

  •         از بین بردن بوی ناخوشایند شروف مسی مانند ظرف قهوه جوش یا شیر جوش
  •         از بین بردن کامل سیاهی حاصل از سوختگی ظرف های مسی
  •         از بین بردن لکه های سخت که توسط مایع ظرفشویی تمیز نمی شوند
  •         از بین بردن لکه های چربی
  •         براق کننده ظروف مسی
  •         درخشان کننده ظروف

 

 

خرید مایع سفید کننده ظروف مسی :

همانطور که میدانید سفید کننده ظروف مسی یک محصول خاص است که ایده ساخت آن تنها توسط چند شرکت مانند شرکت ما قابل انجام بوده و صادرات آن توسط تمامی شرکت های ساخت مواد شوینده انجام نمی شود به همین دلیل تمامی فروشگاه ها آن را ندارد و حدود ۵۰ % درصد سفید کننده های موجود در بازار نیز کیفیت مناسب ندارند یا از غلظت پایین برای ترکیبات خود برخوردار هستند ،پیدا کردن یک سفید کننده مناسب برای شما ممکن است دشوار و مشکل باشد به همین دلیل ما به شما خرید سفید کننده را به صورت آنلاین با کیفیت مناسب و غلظت دلخواه و کمترین هزینه ممکن پیشنهاد می کنیم.

 

 

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی زرد

فروش عمده مایع ظرفشویی زرد

قیمت مایع ظرفشویی زرد این مایع ظرفشویی زرد در بازار عرضه می‌شود و به سرعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *