فروش مواد شوینده
خانه / سفید کننده / قیمت مایع سفید کننده اکسیژن دار

قیمت مایع سفید کننده اکسیژن دار

مایع سفید کننده اکسیژن دار یکی از هزاران مواد بهداشتی است که امروزه در حجم بالا خرید و فروش می شود. صادرات این نوع مایع سفید کننده به سایر نقاط خارج از کشور رونق بسیاری گرفته است. مایع سفید کننده اکسیژن دار از نظر قدرت پاک کنندگی بسیار مفید واقع می شود.

طریقه مصرف و فروش سفید کننده اکسیژن دار

مایع نرم کننده 1500 گرمی

ابتدا در نظر بگیرید، این نوع از سفید کننده قدرت اسیدی نسبتا پایین تری از سایر سفید کننده ها دارد. پس این مایع شوینده برای لباس های طرحدار برای شما قابل استفاده است. این مایع سفید کننده می تواند عملکردی فوق‌العاده داشته باشد. همین موضوع باعث خرید و فروش آن در تناژ بالا شده است.

زمانیکه شما این مایع سفید کننده اکسیژن دار را وارد آب می کنید کمی بعد از خود اکسیژن زیادی آزاد می نماید. این آزاد شدن اکسیژن سبب زدودن آلودگی و لکه ها می شود.

خرید و فروش مایع سفید کننده اکسیژن دار

مایع نرم کننده 1000 گرمی

امروزه شاهد رونق گرفتن خرید و فروش محصولات شوینده هستیم، که مایع سفید کننده اکسیژن دار نیز یکی از این موارد است. بدیهی است که این مایع سفید کننده کیفیت بسیار بالایی دارد. در نتیجه با مقدارهای یک تا چند تن توسط فروشندگان خریداری می گردد. زمانی خرید و فروش یک محصول بالا می رود، که تقاضا برای خرید عمده آن زیاد تر باشد.

مایع سفید کننده اکسیژن دار به سبب اینکه یک محصول با خاصیت شیمیایی کمتر است، روزانه در تناژ های بالایی روانه بازار تقاضا می شود. از نکاتی که سبب خرید و فروش این محصول شده این است، افرادی هستند که به سلامتی خود اهمیت زیادی می دهند، زیرا مایع سفید کننده اکسیژن زا هیچ ضرری برای سلامتی فرد ندارد.

صادرات به خارج از کشور

مایع ظرفشویی صادراتی

توجه داشته باشید صادرات یک کالا زمانی امکان پذیر است که آن کالا از کیفیت مناسبی  برخوردار باشد. صادرات مایع سفید کننده اکسیژن دار به منظور توسعه تجارت صورت می گیرد. هرگاه کارخانه دار احساس کند محصول به اندازه کافی مورد توجه قرار گرفته است، آن را به صورت عمده به نقاط مختلف خارج از کشور صادر می کند.

صادرات مایع سفید کننده اکسیژن دار به این سبب ایجاد شده است که به محیط زیست اسیبی وارد نمی کند. چون بیشتر افراد دوستدار محیط زیست هستند.

قیمت مایع سفید کننده اکسیژن دار

مایع ظرف شویی مسافرتی

اگر به عنوان یک فروشنده در فکر خرید و فروش این محصول بی نظیر هستید و به قیمت آن توجه زیادی دارید، نگران نباشید مایع سفید کننده اکسیژن دار در حجم های مختلف و قیمت مناسب توزیع می گردد. اینکه شما یک محصول را با تناژ بالا خریداری کنید، سبب می شود تا در یک بازه زمانی طولانی دیگر نیاز به خرید ندارید.

ویژگی‌های های مثبت و خریدعمده این سفید کننده

مایع ظرف شویی گلیسیرینه

رونق فراوانی که مایع سفید کننده اکسیژن از طریق خرید و فروش عمده گرفته است، به علت این که که این مایع بهداشتی بر پایه کلر تهیه نشده است. مایع سفید کننده اکسیژن دار به دلیل اینکه نسبت به شوینده کلر دار عملکردی بهتر دارد و همچنین سمیت و مقدار اسیدی بودن آن کمتر است، طرفداران زیادی دارد. یقینا هیچ فردی دوست ندارد وارد مکانی شود که قبل تر با شوینده ای تمیز شده است، که بوی تندی به جا می‌گذارد.

اما امروزه اگر دقت کنیم، همه افراد برای اینکه همه جای سطوح براق به نظر برسد از شوینده کلر دار استفاده می کنند ولی سفید کننده اکسیژن دار یک محصول فوق‌العاده است که می تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد. پس اگر فروشندگان با خرید و فروش این محصول آن را در بازار به مردم معرفی کنند، کمک زیادی به خودشان و همچنین خریدار کرده اند.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی زرد

فروش عمده مایع ظرفشویی زرد

قیمت مایع ظرفشویی زرد این مایع ظرفشویی زرد در بازار عرضه می‌شود و به سرعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *