فروش مواد شوینده
خانه / جرم گیر اکتیو / قیمت مایع جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی

قیمت مایع جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی

از مهمترین شوینده هایی که در همه جا از آن استفاده می‌شود مایع جرم گیری است جرم گیر داره انواعی از خود است مثلاً ؛مایع جرم گیر سلدا از شاخص ترین نوع جرم گیر در ایران می باشد.

با کمک مایع جرم گیر می توان تمام چربی های کهنه ،شیرآلات ساختمان، تمیز و درخشندگی سرویس های بهداشتی( دستشویی وحمام)و… استفاده کرد.

جرمگیر علاوه بر اینکه دارای معایبی هم هست که در دراز مدت ممکن است باعث مشکلات پوستی و تنفسی شود پس باید در استفاده از آن تمامی دقت را داشت.

ماهی جرم گیری ۱۰۰۰ گرمی با توجه به اندازه آن برای مصارف خانگی مناسب است که در این مطلب به بحث درباره آن می پردازیم.

 

درباره فروش مایع جرم گیر؛

مایع سفید کننده قابلمه

معمولاً با شنیدن نام جرم گیر به یاد محصول جوهرنمک می‌افتیم. ولی امروزه باید بدانیم با پیشرفت تکنولوژی مایعاتی مانند جرم گیر نیز دچار تغییر و تحول شده است .

مایع جرم گیر نیز اگر با تکنولوژی پیشرفت کرده باشند، و به روز باشند می‌توانیم با قدرت و با مصرف راحت باشد امروزه با رشد و پیشرفت در صنایع و صنعت محصولات بهداشتی نیز از نظر ساختاری دچار تغییر و تحول شده‌اند و ساختار جدیدی را به وجود آورده اند.

 

ویژگی خرید بهترین مایع جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی؛

مایع سفید کننده ظروف

یک مایع جرم گیر  برای اینکه در تمیز کردن شیرالات و سطوح خوب عمل کند باید چند ویژگی را داشته باشد از مهم‌ترین آنها می‌توان از بین برنده آلودگی های سخت و لکه های مقاوم که به سختی از بین میروند.

رسوبات همیشه برای لوله ها دردسر آور هستند، از آنجایی که رسوبات همیشه  ظاهر زشت را به لوله ها می دهد پس از این ویژگی مهم است. مایع جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی دارای حجم مناسبی است که برای مصارف خانگی این اندازه کافی می باشد. جرم گیر ممتاز باید قدرت بالایی را در از بین بردن عواملی که باعث جرم می‌شود داشته  باشد،و بعد از آن جا که جرم گیر برای از بین بردن لکه ها و جرم ها و رسوب های سخت استفاده می شود پس نمی‌توان از آن انتظار درخشندگی داشت ،پس درخشندگی جزو ویژگی حساب نمی شود.

 

مزایای استفاده و خریدعمده از جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی؛

مایع سفید کننده ظروف

از آنجایی که مایع جرم گیر مصرف آن علاوه بر مزایای آن نی‌تواند معایبی هم داشته باشندو ممکن است برای سلامتی خطرناک باشد. و باید در حین استفاده کمال دقت را داشت .در اینجا به چند مورد از مزایای استفاده از جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی را  اشاره می کند که با توجه به حجم آن می تواند برای مصارف خانگی مناسب باشد.

۱- رایحه و بوی عالی دارد.

۲- حفظ سلامت لوله آلات و تامین می‌کند.

۳- دارای غلظت مناسب است.

۴- قدرت چربی زدایی بالایی دارد.

۵- در پاک کنندگی لکه های قدیمی عالی عمل میکند.

۶- در حفظ رنگ سطوح و اشیا عملکرد مثبتی دارد.

 

قیمت مایع جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی؛

خرید مایع سفید کننده دستشویی

مایعات جرم گیر که در بازار  عرضه می شوند دارای حجم های مختلفی است. از بین این مایعات پر فروش، مایع جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی  می توان نام برد. که دارای قیمت مناسبی است، این حجم برای مصارف خانگی خیلی خوب است ،در استفاده از مایع جرم گیر اصلا محدودیتی وجود ندارد، شما می توانید بارها از آن برای جرم گیری و لکه گیری از آن استفاده کنید .

توزیع کنندگان عامل اصلی افزایش قیمت هستند انواع مختلفی دارد که از فروشگاه ها قابل خریداری است که می‌توان با توجه به نیاز خریداری کرد ولی فاکتور مهم ضد رسوبات و ضد لک را در هنگام خرید فراموش نکنید.

 

صادرات مایع جرم گیر ۱۰۰۰ گرمی؛

خرید عمده مایع سفید کننده دستشویی

در ایران در بخش تولید محصولات شوینده مایع جرم گیر با توجه به اپیدمی کرونا که از سال پیش شروع شده ، ضدعفونی و پاکیزگی محیط از اهمیت بالایی برخوردار شده همچنین این بیماری باعث شده  صادرات مایع جرم گیر افزایش یابد.

مایع جرم گیر سلدا از مایع هایی است که به خوبی در بازار اروپا جای خود را باز کرده است.

مایع جرم گیر برای صادرات باید دارای فاکتورهای از جمله قدرت جرم گیری بالا دوضد لک قوی تر حفاظت از سطوح و اشیا، و غیره  نمونه ای از ویژگیهای یک جرم گیر عالی است که باعث می‌شود وارد کنندگان به خرید آن را مشتاق شوند همچنین صادرات باعث افزایش نیروی کار در کشورمان می شود.

 

نتیجه گیری؛

صادرات مایع سفید کننده خرید فروش

مایع جرم گیر یک نوع مایع پرکاربرد در زندگی امروزی  که با توجه به تکنولوژی روز و رشد صنایع  دارای ترکیبات ضد رسوبات بالا ،ضد لک قوی، می باشد.

جرم گیری یک نوع شوینده است. که باید بتواند  رسوبات سخت را از بین ببرد. که از آن در تمیز کردن چربی های کهنه ، تمیز کردن شیرآلات ساختمانی ،از بین برنده جرم های سخت  بسیار پرکاربرد است.

در دنیای امروزی مخصوصاً  با وجود اپیدمی کرونا و نیاز ملزم به شستشو و ضدعفونی کننده اماکن، از این مایع می توان برای تمیزی سطوح و اشیا استفاده کرد.

در استفاده از مایع جرم گیر محدودیتی وجود ندارد ولی با توجه به ترکیبات شیمیایی این محلول حتماً باید در حین کار از آن همه دقت و خود را داشته باشیم. مایه های جرمگیری مانند سلدا که  یک ماهی یک ضد جرم گیر ایرانی است  با توجه به  شدت جرمگیر بالایی که دارد به خوبی نام خود را در کشورهای اروپایی ایجاد کرده است.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی زرد

فروش عمده مایع ظرفشویی زرد

قیمت مایع ظرفشویی زرد این مایع ظرفشویی زرد در بازار عرضه می‌شود و به سرعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *