فروش مواد شوینده
خانه / پودر رختشویی / صادرات مایع تیره شوی ۱۵۰۰ گرمی

صادرات مایع تیره شوی ۱۵۰۰ گرمی

یکی از موضوعاتی که خانم های خانه دار در هنگام شستشوی لباسهای تیره و مشکی باید به آن توجه کنند استفاده از مایع تیره شویی هنگام شستن این رنگ لباس است. زیرا اگر از این مایع های معمولی استفاده شود به مرور باعث می شود که رنگ خود را از دست بدهند  و بور شوند. زیرا لباس های تیره به تنهایی و فقط شستشو با آب تمیز نمی‌شوند ،پس برای حفاظت و آسیب رسیدن به الیاف و بافت پارچه، و همچنین حفظ رنگ پارچه، استفاده از مایع تیره شوی ضروری است. در این مطلب درباره مایع تیره شویی ۱۵۰۰ گرمی صحبت می کنیم.

 

درباره خرید عمده مایع تیره شوی؛

مایع ظرفشویی ۲۰ لیتری

مایع تیره شویی  یک شوینده واجب در خانه ها و رختشویی ها است،زیرا برای شستن لباسهای تیره استفاده از آن واجب می‌باشد.

مایع ظرفشویی باعث حفظ الیاف و تار و پود لباس شده، و علاوه بر آن از کهنگی و کمرنگ شدن لباس های تیره جلوگیری می کند، شستشوی لباس های تیره با مایع ها و پودرهای معمولی اشتباهی بزرگ است. زیرا ممکن است در صورتی که از مایع تیره شویی استفاده نشود علاوه بر موارد بالایی که باعث به جا ماندن رد پودر و مایع معمولی روی لباس شود. همچنین  فرم پارچه و نرمی آن را از بین میبرد و باعث بالارفتن مقاومت لکه بر روی پارچه می شود. همچنین مایع تیره شویی باعث افزایش عمر طولانی لباس‌های تیره می شود.

 

مزایای استفاده و خرید از مایع تیره شویی ۱۵۰۰ گرمی؛

مایع سفید کننده ظروف

برای شستشوی لباسهای تیره و چادر مشکی باید از مایع تیره شوی مخصوص لباس های تیره و مشکی استفاده کنیم معمولا در حجم های ۱۰۰۰-۱۵۰۰-۲۵۰۰ گرمی تولید و عرضه می‌شود. که بر اساس نیاز می‌توان حجم دلخواه را خریداری کرد.

مایع تیره شویی ۱۵۰۰ گرمی مزایایی دارد که بسیار می تواند قابل توجه باشد ،هر مایع باید بتوانند قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد و لباس را از آلودگی ها پاک کند، در ترکیب آن باید از نرم کننده استفاده شده باشد .و باعث الکتریسته ساکن نشود زیرا نرم کننده علاوه بر لطافتی که ایجاد می‌کند اتو‌کشیدن کار را راحت میکند.

 

خرید عمده مایع تیره شوی ۱۵۰۰ گرمی؛

اطلاع از قیمت پودر لباسشویی اکتیوکس

در خرید عمده همانگونه که می دانید قیمت با توجه به نوع حجم خرید می شود، در خرید و عمده چند نقطه وجود دارد که با نگاه خرید و یا فروشگاه باید در نظر بگیرد اولین و مهمترین اصل  در خرید است باید با توجه به نیاز مصرف کننده کار های خود را خریداری کنند.

با توجه به تحقیقات در بین مایع های تیره شویی، مصرف‌کنندگان از حجم مایع تیره شویی ۱۵۰۰ گرمی بیشترین استفاده را  می‌کنند.

در ادامه می توانید ویژگی های یک مایع ظرفشویی در هنگام خرید عمده توجه کرد؛ که از این ویژگی ها به نرم کنندگی، رایحه، پاک کنندگی، و غلظت اشاره کرد.

قیمت مایع تیره شویی ۱۵۰۰ گرمی؛

قیمت مایع ظرفشویی فله ای

مایع لباس ،با کیفیت خوب شوینده ای است که بتواند به جنس پارچه و رنگ را حفظ کند.

استفاده از مایع تیره شویی برای البسه مشکی شوینده ضروری است ،که باعث می شود رنگ آن بدون اینکه کم رنگ شود و بور شود، به راحتی شسته شود.

بنابراین مصرف کنندگان با هم چنین شوینده ای باعث می‌شود که لباس آنها طول عمر بیشتری داشته باشد، همچنین زمان بیشتری لباس نو بماند.

بسیاری از مصرف کنندگان تمایل دارند از مایع تیره شویی ۱۵۰۰ گرمی استفاده کنند زیرا علاوه بر قیمت و مناسب، برای استفاده خانگی بسیار عالی است. در بازار انواع مایع تیره شویی ۱۵۰۰ گرمی در مارک های مختلف وجود دارد، که به راحتی در دسترس هستند و حجم ،کیفیت وغلظت مایع تیره شویی ۱۵۰۰ گرمی و همچنین به صرفه بودن این حجم در قیمت آن باعث می شود بهترین انتخاب باشد.

خوب است بدانیم مایع تیره شویی که دارای نرم کنندگی است، باعث نرمی و لطافت و سهولت در اتوکشی می شود.

 

نتیجه گیری؛

چرا فروشگاه ها برای تهیه مواد شوینده به کارخانه مراجعه می کنند؟

مایع تیره شویی یک مایع پرکاربرد و با اهمیت بالا برای لباس های مشکی و تیره میباشد.

خرید آن جز از مهمترین خریدهای سبد خرید است مایع تیره شویی در حجم های ۱۰۰۰-۱۵۰۰-و ۲۵۰۰  گرمی تولید و عظیم می‌شود این مقاله در رابطه با مایع تیره شوی ۱۵۰۰ گرمی بود که از نظر اقتصادی هم با صرفه تر است و هم قیمت مناسبی دارد و این مایع باعث می‌شود لباس شما دیرتر رنگ آن  بپرد و زمان بیشتر این نوع بماند .

قیمت برای خریداران این مایع در حجم عمده باید  مرور زمان یک سری قوانین باشد مثلا عمده اینده مشتریان و مصرف کنندگان در حجم ۱۵۰۰ گرمی خرید میکنندو برای خرید و باید  نوحه حجم مصرف کنندگان را در نظر بگیریم.

اگر مصرف بیشتر این مایع در حجم ۱۵۰۰ گرمی است نباید در خرید عمده روی حجم ۲۰۱۵ گرمی مانور بدهیم.

قیمت مایع تیره شویی ۱۵۰۰ گرمی باید بر اساس ویژگی های مهم مانند قدرت پاک کنندگی، غلظت،و قدرت لکه زدایی  تعیین می شود.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مایع ظرفشویی زرد

فروش عمده مایع ظرفشویی زرد

قیمت مایع ظرفشویی زرد این مایع ظرفشویی زرد در بازار عرضه می‌شود و به سرعت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *