فروش مواد شوینده
خانه / مایع جرم گیر / فروش عمده مایع جرم گیر ۲۰ لیتری چند منظوره

فروش عمده مایع جرم گیر ۲۰ لیتری چند منظوره

 مایع جرم گیر ۲۰ لیتری یکی از انواع مواد شوینده ای است که همواره طرفداران بی شماری را به خود اختصاص داده است. از همین جهت نیز فروش عمده این محصول به روش های مختلفی صورت می پذیرد. در واقع فروش مایع جرم گیر به صورت عمده موجب می‌ شود تا این محصول با قیمت مناسب تری در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.فروش عمده مایع جرم گیر 20 لیتری چند منظوره

موارد استفاده مایع جرم گیر

موارد استفاده مایع جرم گیر مایع جرم گیر از جمله یکی از پر کاربرد ترین محلول ها و مواد شوینده ای است که اصولا مخصوص کف می باشد. در واقع این محلول جهت پاک کنندگی رسوبات ناشی از سختی آب، اثرات زنگ زدگی که بر روی سطوح باقی مانده است، استفاده می شود.

به طور اختصاصی از این محصول جهت نظافت کف زمین استفاده می‌ شود. در واقع استفاده از این مایع باعث افزایش کیفیت نظافت می گردد که علاوه بر نظم دهی و پاک کنندگی سطوح نیز این محصول می تواند عمر مصرف و نگهداری کفپوش ها را به حد قابل توجهی افزایش دهد.

این محلول، مایعی بی رنگ و شفاف است که دارای فرمولاسیون کاملاً تخصصی در ساختار خود می باشد که این امر موجب شده است تا دامنه کاربرد این محصول به حد قابل توجهی وسیع باشد. البته این نوع از جرم گیر ها برای از بین بردن آلودگی هایی از جنس روغنی کاربرد ندارند و فقط جهت از بین بردن رسوبات تولید شده‌ اند.

در یک نگاه کلی مایع جرم گیر می تواند سطوح مختلفی مانند انواع سنگ، سرامیک، کفپوش های اپوکسی، کاشی، موزاییک، پارکت وسیمان را کاملاً جرم گیری و رسوب زدایی کند.

قیمت مایع جرم گیر ۲۰ لیتری در بازار

قیمت مایع جرم گیر 20 لیتری در بازار قیمت مایع جرم گیر به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در قیمت این محصول، نوع بسته بندی آن می باشد. در واقع هر چقدر بسته بندی آن ها با کیفیت بیشتری انجام شده باشد، قیمت این محصول افزایش پیدا می‌ کند.

نمونه های ۲۰ لیتری مایع جرم گیر نیز دارای قیمت بیشتری نسبت به نمونه های کوچک تر هستند. زیرا حجم بیشتری از مایع جرم گیر را در خود جای داده‌ اند.

همچنین قیمت این مایع نیز به نحوه عرضه آن بستگی دارد. در واقع هر چقدر عرضه آن به نحوی انجام شود که در روند تولید تا مصرف آن واسطه کمتری وجود داشته باشد، قیمت مایع، به حد قابل توجهی کاهش پیدا می‌ کند. زیرا واسطه‌ ها نقش اساسی در افزایش قیمت کالا ها بر عهده دارند.
به طور کلی قیمت این محصول توسط تولید کنندگان آن تعیین می‌ شود و سپس توسط نمایندگی‌ های فروش به مشتریان ابلاغ می‌ گردد تا مشتریان با توجه به قیمت هر یک از انواع جرم گیر ها محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *