فروش مواد شوینده
خانه / صابون / خرید عمده صابون مایع کرمی

خرید عمده صابون مایع کرمی

همه ما می دانیم مراقبت کردن  از دست ها  استفاده از شوینده مناسب دست برای حفظ نرمی لطافت دست ها مهم است  مخصوصا وقتی پوست دست مان خشک است.

اولین شرط برای در صابون است بعد از تحقیقاتی که در سال۲۰۰۶ انجام شد به اعتبار تمیزی صابون پایان داد،زیرا محیط صابون همیشه مرطوب است برای همین میزان میکروب بیشتری است.

وقتی که صابون با آب ترکیب می شود چربی آن گرفته میشود در کف می کند از آنجایی که آب تنهایی نمی‌تواند باکتریها را از بین ببرد، پس   بعد از هر بار شستشو با صابون مقداری از باکتری ها به محیط مرطوب صابون بر می گردد.

بعدها مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها استفاده از صابون مایع را از ارجعیت قرار دادند، صابون مایع کرمی یک شوینده با فرمولاسیون ویژه که با یک چهارم۱/۴ کرم مرطوب کننده ترکیب شده است باعث نرمی و لطافت پوست دست می شود.

 

معرفی صابون مایع کرمی برای خرید و فروش؛

صابون مایع کوچک

یک شوینده خوب علاوه بر شستشو باید باعث نرمی و لطافت شود صابون مایع کرمی که از مایع صابون و یک چهارم نرم کننده تشکیل شده است.

استفاده از صابون ها ،اثرات مخربPH بر روی پوست، که باعث خشکی پوست میشود، جای خود را به محصولات صابون مایع کرمی دادند.

رقابت در این محصول بیشتر در مواد اولیه آن و رایحه های جذاب آن است، ولی هدف همه این محصولات صابون مایع کرمی ضدعفونی، پاکسازی از چربی و آلودگی هستند.

 

ویژگی صابون مایع کرمی برای صادرات؛

صادرات انوع مایع ظرفشویی

با توجه به فرمولاسیون ویژه که در شوینده های صابونی وجود دارد این شوینده باعث می‌شود علاوه بر شستشو باعث نرمی دست ها می‌شود صابون مایع کرمی دارای ویژگی‌هایی از جمله؛

۱- سازگاری با ph پوست دست.

۲- حفظ و رطوبت دست به خاطر وجود مرطوب کننده.

۳- رایحه ای دل انگیز و خوش بو.

۴- احیای رطوبت پوست

را می توان نام برد. صابون مایع کرمی که تا قبل از قرن نوزدهم ساخته نشده بود.

همچنین وجود ویتامین e، آمینو اسید ها، آنتی اکسیدان، اسیدهای چرب و غیره  در کنار خاصیت کرمی که دارد باعث نرمی ،حفاظت، تغذیه و حذف سلول های مرده پوست می شود.

 

مزایای خرید و استفاده از صابون مایع کرمی؛

مایع دستشویی فله ای قیمت

در این روزها که ویروس کرونا تمام جهان را فرا گرفته است شستشوی دست‌ها امر مهمی است از آنجا که ضد عفونی بیشتر باعث خشکی دستها می شود، به همین دلیل استفاده از صابون های مایع کرمی به دلیل داشتن مرطوب کننده به شدت پیشنهاد می شود.از این  مزایا می‌توان به ملایم بودن صابون مایع کرمی، که به دست آسیب نمی رساند.

صابون مایع کرمی مانند همه پاک کننده های صابونی باعث تمیزی و از بین بردن لکه ها می شود به علت داشتن مرطوب کننده از خشکی دست جلوگیری می‌کند، از صابون مایع علاوه بر شستشو در دست ها می توان برای سطوح و اشیا هم استفاده کرد و با توجه به خاصیت ملایمی که دارد که وسایل شما آسیب نمی رسانند اشیایی مانند اتومبیل ،کف، روی کابینت های مر مر، و پیشخوان میشود استفاده کرد.

 

صادرات صابون مایع کرمی؛

قیمت مایع دستشویی فله ای صادراتی

صابون مایع کرمی در عصاره های مختلف تولید می شود ،همان گونه که گفتیم به دلیل داشتن مرطوب کننده انتخاب مناسب جهت استفاده پوست های خشک و حساس است، از این رو این ویژگی باعث بالا رفتن صادرات آن می‌شود و وارد کنندگان باید همه ویژگی‌های یک محصول را در نظر بگیرند.

علاوه بر خاص خود محصول باید به بسته‌بندی، قیمت و غیره توجه کنند.

صادرات امر مهمی است که پس  باید به خاطر مسیر طولانی به این موارد توجه ویژه کرد.

 

نتیجه گیری؛

خرید فروش صادرات مایع دستشویی فله ای قیمت

در دنیای امروزی با رشد صنعت در بخش شویندگی باعث تغییر و تحول زیادی شده است در گذشته از صابون ها استفاده می شودو اکنون به صابون های مایع تبدیل شده است.

ولی به دلیل خشک شدن پوست دست باعث شده تصمیم در ورود مرطوب کننده ها برای حفظ و رطوبت دست ،سازگاری با PH پوست دست، استفاده در سطوح و اشیا به دلیل ملایمتی که دارد.

به دلیل بوی مطلوب و اثرات ضد باکتری که در فرمولاسیون جدید از صابون مایع کرمی ،باعث تولید یک فراورده بهداشتی درمانی شده است. همین عوامل باعث تولید بالا و صادرات به کشورهای دیگر شده است.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صابون مایع کوچک

صادرات صابون مایع کوچک

خرید عمده صابون مایع کوچک حتما برای شما پیش آمده در جایی باشید که نیاز …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *