فروش مواد شوینده
خانه / مایع شیشه پاک کن / خرید مایع شیشه پاک کن آبی حجم ۵۰۰ گرمی

خرید مایع شیشه پاک کن آبی حجم ۵۰۰ گرمی

جای بسی خوشحالی ست که خرید مایع شیشه پاک کن ۵۰۰ گرمی در کشور ما توسط خریداران و متقاضیان به طور فراوان انجام می شود. یکی از دلایل پرطرفدار بودن شیشه پاک کن آبی، کیفیت و قدرت پاک کنندگی بالای آن است. خرید این محصول به طور عمده و تکی انجام می شود و قیمت عمده آن نسبت به خرید تکی مناسب تر و ارزان تر است. یکی دیگر از دلایل خرید فوق العاده ی این محصول وزن ۵۰۰ گرمی آن و آسیب نرساندن به محیط زیست می باشد.

خرید مایع شیشه پاک کن آبی حجم 500 گرمی

ویژگی های شیشه پاک کن مناسب

ویژگی های شیشه پاک کن مناسب از جمله دغدغه های خانم های خانه دار و کسانی که به تمیزی و نظافت شیشه ها اهمیت فراوانی می دهند، وجود یک شیشه پاک کن قوی و مرغوب است. استفاده از بهترین شیشه پاک کن سبب تمیزی و پاکی سطوح شیشه ای در همان لحظه می شود بدو آن که نیازی به مکرر شدن عمل تمیزی باشد. از این محصول برای پاک کردن انواع شیشه ها اعم از شیشه های ویترین، تلویزیون، انواع درب و پنجره ها و… استفاده می شود.
از مهم ترین ویژگی های شیشه پاک کن می توان به سریع خشک شدن آن بر روی شیشه بدون باقی ماندن لک و اثری از آن اشاره کرد. یک محصول مناسب، قابلیت پاک کنندگی انواع لکه ها مانند لکه های چربی و گردو خاک را دارد. یکی از معیارهای خریداران برای انتخاب و خرید شیشه پاک کن، شیمیایی نبودن آن و محافظ بودن آن از طبیعت است؛ چرا که استفاده از مواد شیمیایی برای ساخت این نوع محصول، اثرات مخرب و ویرانگری بر روی طبیعت به جا می گذارد.
از دیگر ویژگی های شیشه پاک کن مناسب می توان موارد زیر را نام برد:

  • جلوگیری و مانع از لکه و مات شدن شیشه
  • دارای رایحه خوش و ملایم
  • قابلیت پاک کنندگی انواع سطوح شیشه ای
  • شفاف شدن انواع شیشه ها

قیمت فروش مایع شیشه پاک کن ۵۰۰ گرمی

قیمت فروش مایع شیشه پاک کن 500 گرمی مایع شیشه پاک کن ۵۰۰ گرمی یکی از انواع شیشه پاکن ها می باشد که از کیفیت عالی و قیمت مناسب برخوردار است. قیمت فروش شیشه پاک کن به عوامل زیادی از جمله: کیفیت و مرغوبیت، برند و مارک، نوع کارایی، وزن و اندازه، روش خرید اعم از مستقیم و غیر مستقیم، نوع خرید تکی یا عمده، نوع بسته بندی، قدرت تمیزی و پاک کنندگی و… بستگی دارد.
فروش این محصول نسبت به قبل افزایش پیدا کرده و دلیل آن نیز اهمیت دادن مردم به نظافت و تمیزی است. قیمت مایع شیشه پاک کن در اواخر سال به دلیل استفاده فراوان مردم از آن افزایش پیدا می کند، و به دنبال آن فروش این نوع محصول افزایش پیدا می کند.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *