فروش مواد شوینده
خانه / مایع ظرفشویی / ریکا جام / خرید ریکا جام به صورت عمده

خرید ریکا جام به صورت عمده

خرید ریکا به صورت عمده، همیشه یکی از موارد مدنظر افراد و فروشگاه­ها می­باشد. از  بین مواد شوینده ریکا جام یکی از پرطرفدارترین مایع های ظرفشویی است. خرید ریکا جام به صورت عمده برای خانه داران و فروشگاه ها با کم کردن واسطه ها هم صرفه اقتصادی دارد و هم باعث می­شود ریکا جام که دارای فرمولاسیون قوی است همیشه در دسترس باشد. با خرید ریکا جام همه خانه داران می­توانند ظروفشان را در مقابل چربی ها و آلودگی ها بیمه کنند.

ریکا چیست؟

ریکا چیست؟

ریکا چیست و خرید ریکا کجای زندگی ماست؟

همه شما بارها و بارها اسم ریکا به گوشتان خورده است. ریکا همان مایع ظرفشویی است که مردم در اصطلاح عامیانه به آن ریکا می­گویند. جالب است بدانید که ریکا نام تجاری یکی از مایع های ظرفشویی بوده که به دلیل استفاده زیاد از آن برای شستن ظروف، کم کم نام ریکا برای بقیه مایع های ظرفشویی استفاده شد و امروزه بیشتر مردم به همه مایع های ظرفشویی ریکا هم می­گویند.

ریکا یا همان مایع ظرفشویی از مایعی سیال و روال با ترکیبات شیمیای قوی ساخته شده است که باعث پاک کردن چربی ها و آلودگی های ظروف می­شود و ذرات غذا را از آن ها جدا می­کند. با توجه به اینکه ریکا در حال حاضر از جمله پراستفاده ترین مواد در همه خانه هاست خرید ریکا جام هم یکی از کارهای همیشگی مشتریان این مایع ظرفشویی است.

ریکا بعد از هر وعده غذایی  برای شستن و تمیز کردن ظروف استفاده می­شود، پس در خرید ریکا باید توجه کنیم ریکایی خرید کنیم که با کیفیت باشد و صرفه اقتصادی داشته باشم. خرید ریکا جام میتواند ما را به این هدف برساند.

راهنمای انتخاب و خرید مایع ظرفشویی مناسب

راهنمای انتخاب و خرید مایع ظرفشویی مناسب

به دلیل اینکه ریکا یا مایع ظرفشویی استفاده همیشگی در خانه ایرانیان دارد راهنمای انتخاب و خرید مایع ظرفشویی مناسب از نکاتی است که خریداران آن را دنبال می کنند.

در این میان، خرید ریکا جام از جمله پیشنهادهایی است که در راهنمای انتخاب و خرید مایع ظرفشویی مناسب به خریداران داده می­شود. با خرید ریکا جام هم می­توان یک مایع ظرفشویی مناسب خرید و هم ظروف خانه خود را پس از هر وعده غذایی کاملا از چربی ها پاک کرد و به ظروف خانه مان درخشندگی بخشید.

ریکا جام با قدرت پاک کنندگی و ضد لکه خود یک انتخاب خوب برای خانه داران ایرانی و یک مایع ظرفشویی مناسب برای خرید باصرفه است.

 

ارزان ترین قیمت خرید مایع ظرفشویی دورتو

ارزان ترین قیمت خرید مایع ظرفشویی دورتو

یکی از بهترین مواد شوینده، مایع ظرفشویی دورتو یا همان مایع ظرفشویی محبوب عمه خانم می­باشد.

برای پیدا کردن ارزان­ ترین قیمت خرید مایع ظرفشویی دورتو می­توان با مراجعه به عمده فروشی­ ها و یا جستجو در فروشگاه های اینترنتی مایع ظرفشویی دورتو را با ارزان ترین قیمت تهیه کرد.

مایع ظرفشویی دورتو با خاصیت چربی زدایی و پاک کنندگی قوی یکی از محصولات پرفروش در میان مایع های ظرفشویی است.این محصول با غلظت مناسبی که دارد برای صرفه جویی بسیار مناسب است و با چند قطره از آن حجم زیادی از کف تولید می­شود و سخت ترین چربی ها را پاک می­کند.

همچنین مایع ظرفشویی دورتو با فرمولاسیونی که دارد سازگار با پوست و مقاوم در برابر بروز حساسیت در دست های مصرف کنندگان می­باشد.

قیمت خرید مایع ظرفشویی دورتو با توجه به حجم آن متفاوت است. به عنوان مثال قیمت خرید مایع چهار لیتری آن در حدود ۴۰۰۰۰  تا ۴۵۰۰۰ تومان و مایع یک لیتری آن در حدود ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ تومان است که در  فروشگاه های مختلف با توجه به تخفیفات مخصوص به خود به این قیمت ها به فروش می­رسد.

مایع ظرفشویی دورتو همچنین دارای رایحه خوش بوی لیمو است که استفاده آن را برای خانه داران به یادماندنی می­کند.

 

قیمت مایع ظرفشویی جام ۴ لیتری در بازار تهران

قیمت مایع ظرفشویی جام 4 لیتری در بازار تهران

قیمت مایع ظرفشویی همیشه مد نظر مصرف کنندگان بوده است. اما خوب است بدانید که قیمت مایع ظرفشویی ۴ لیتری در بازار تهران چقدر است.خانه داران و خریداران مایع ظرفشویی جام همیشه به دنبال آنند که با خرید این مایع ظرفشویی با قیمت مناسب بهترین استفاده را از آن ببرند.

با توجه به گستردگی مواد شوینده و مایع های ظرفشویی آن هم در بازار فروشی مثل بازار تهران پیشنهاد می­شود که مشتریان و مصرف کنندگان حتما پیش از خرید محصول خود قیمت و کیفیت محصولات موجود در بازار را مقایسه کند و بعد از اطمینان نسبت به این دو مقوله مهم اقدام به خرید کند.

مایع ظرفشویی جام مانند سایر مایع های ظرفشویی در حجم های ۴ و ۱ لیتری عرضه می­شود. قیمت مایع ظرفشویی جام ۴ لیتری در بازار تهران در حدود ۳۴۰۰۰ تومان می­باشد. همچنین قیمت مایع ظرفشویی جام ۱ لیتری حدود ۹۰۰۰ تومان است.مایع ظرفشویی جام ۴ لیتری با رایحه لیمو و در بسته بندی زرد رنگ با در سبز در بازار تهران عرضه می­شود.

خرید عمده مایع ظرفشویی ریکا مخصوص بنکداران

خرید عمده مایع ظرفشویی ریکا مخصوص بنکداران

بنکداران همواره همه محصولات خود از جمله مایع ظرفشویی ریکا را به صورت عمده خرید می­کنند. زیرا با خرید عمده سود بیشتری را کسب می­کنند و برایشان صرفه اقتصادی دارد.

کارخانه های تولید محصولات شوینده، مانند کارخانه تولید کننده مایع ظرفشویی ریکا برای خرید عمده مایع ظرفشویی ریکا مخصوص بنکداران گاهی تخفیفاتی هم در نظر می­گیرند تا این مشتریان دائمی خود را از دست ندهند. زیرا همواره سر و کار کارخانه ها با مشتریان درشت و بنکداران است.

مایع ظرفشویی ریکا در حجم های کوچک ویژه مصارف خانگی و روزانه و در حجم های بزرگ برای مصرف ادارات و سازمان ها در بازار موجود است که بنکداران با خرید عمده مایع ظرفشویی ریکا در هر حجمی میتوانند محصول مورد نیاز مشتری خود را تامین کنند.

 

لیست قیمت مایع ظرفشویی گلی ۱۰ لیتری

لیست قیمت مایع ظرفشویی گلی 10 لیتری

یکی از قدیمی ترین مایع های ظرفشویی، مایع ظرفشویی گلی است که جزء مواد شوینده نوستالژیک محسوب می­شود.

مایع ظرفشویی گلی با رایحه های مطبوع و در حجم های ۱ لیتری، ۴ لیتری و ۱۰ لیتری در بازار موجود است.

مایع ظرفشویی گلی در بسته بندی زیبا و با سه رنگ زرد و سبز و صورتی به فروش می­رسد.

از جمله ویژگی های مایع ظرفشویی گلی عبارت اند از:

  1. حاوی ترکیبات روغن نارگیل
  2. حاوی اسانس های استاندارد
  3. سازگار بامحیط زیست
  4. نرم کننده پوست دست
  5. رایحه دلپذیر در هنگام شستشو بدون اثر ماندگاری روي ظروف
  6. قدرت پاک کنندگی و امولسیون کنندگی چربی بالا و قدرت کف کنندگی بالا

لیست قیمت مایع ظرفشویی گلی ۱۰ لیتری مورد نیاز ادارات و سازمان ها و مکان های عمومی است که از این محصول در حجم بالا استفاده می­کنند.

مایع ظرفشویی گلی ۱ لیتری با قیمت مصرف کننده حدود ۷۰۰۰  تومان، ۴ لیتری با قیمتی حدود ۳۰۰۰۰  تومان و ۱۰ لیتری آن در حدود ۵۰۰۰۰ تومان به فروش می­رسد.

 

مناسبترین قیمت مایع ظرفشویی خاکستر ۱ لیتری

مناسبترین قیمت مایع ظرفشویی خاکستر 1 لیتری

یکی از مایع های ظرفشویی که شاید اسم آن کمتر به گوش می­رسد مایع ظرفشویی خاکستر است و طبیعتا ممکن است از قیمت مایع ظرفشویی خاکستر هم بی اطلاع باشید.

اما این مایع ظرفشویی خواص بسیار خوبی دارد که با شنیدن این خاصیت ها به دنبال خریدش می­روید. مایع ظرفشویی خاکستر دارای اثر پاک کنندگی بسیار قوی است. این محصول بدون موارد نگهدارنده پارابن و بدون سود سوز آور و با مواد محافظت کننده پوست خاطره یک شستشوی خوب را به شما می­دهد.

مایع ظرفشویی خاکستر دارای مشتقات روغن نارگیل بوده که علاوه بر جلوگیری از خشکی و خارش پوست دست باعث نرمی و لطافت آن هم می­شود.

در مورد مناسب ترین قیمت مایع ظرفشویی خاکستر نیز باید بگوییم این محصول در حجم ۱ لیتری با قیمت مصرف کننده حدود ۱۴۰۰۰ تومان و در حجم ۲۷۵۰ میلی لیتری در حدود ۳۷۰۰۰ تومان عرضه می­گردد.

 

مرکز عرضه مایع ظرفشویی طلایی پریل مدل Gold 2X 

مرکز عرضه مایع ظرفشویی طلایی پریل مدل Gold 2X 

 

مایع ظرفشویی پریل طلایی خیلی زود توانست جای خود را میان خانه داران باز کند و استقبال خوبی از این مایع ظرفشویی به عمل آمد. مایع ظرفشویی پریل طلایی دارای قدرت پاک کنندگی و لکه زدایی قوی می­باشد. همچنین با غلظت زیاد خود قدرت دو برابری چربی زدایی دارد و باعث از بین رفتن و محو شدن مواد غذایی چسبیده به ظروف می­شود.

مایع ظرفشویی پریل طلایی تحت لیسانس شرکت هنکل آلمان در کشور ما تولید می­شود. این محصول با فرمولاسیون خاص خود با پوست دست سازگاری دارد و باعث بروز اگزما و حساسیت در برابر پوست نخواهد شد.

مایع ظرفشویی پریل در سه رایحه لیمو و پرتقال و میوه های قرمز و در حجم های متفاوت در دسترس مشتریان قرار دارد.

مرکز عرضه مایع ظرفشویی پریل طلایی مدل Gold 2X فروشگاه های سراسر کشور، عمده فروشی ها و فروشگاه­های اینترنتی می­باشد.

 

عرضه مایع ظرفشویی پریل ۴ لیتری ویژه عمده فروشان ایران

عرضه مایع ظرفشویی پریل 4 لیتری ویژه عمده فروشان ایران

قیمت مایع ظرفشویی پریل ۴ لیتری بیشتر مورد توجه مصرف کنندگان اماکن عمومی می­باشد و ادارات و سازمان ها و مکان های عمومی به دنبال عرضه مایع ظرفشویی پریل ۴ لیتری ویژه عمده فروشان ایران می­باشند که با خرید این محصول هم رضایت مصرف کنندگان را جذب کنند و هم برای خودشان صرفه اقتصادی داشته باشد.

عمده فروشان چون غالبا تامین کننده مواد مصرفی اماکن عمومی اند، مواد با حجم بیشتر را همواره در اختیار مشتریان قرار میدهند که از جمله این محصولات مایع ظرفشویی پریل طلایی است که با کیفیت خوب و رایحه های مطبوع توانسته مشتریان زیادی را به خود اختصاص دهد.

قیمت مصرف کننده مایع ظرفشویی پریل ۴ لیتری در حدود ۳۶۰۰۰  تومان می­باشد. همچنین قیمت ۱ لیتری این محصول حدود ۱۱۰۰۰ تومان است.

بورس فروش مایع ظرفشویی جام  با نازلترین قیمت

بورس فروش مایع ظرفشویی جام  با نازلترین قیمت

قیمت مایع ظرفشویی جام با توجه به حجم آن متفاوت است. یکی از بهترین راه های پیدا کردن نازلترین قیمت مایع ظرفشویی جام جستجو در فروشگاه ها اینترنتی است.

این ماده شوینده ظروف که محصولی نام آشنا و خوشنام در بین ایرانیان است به دلیل ویژگی هایی مثل غلظت بالا، با صرفه بودن و درخشان کردن ظروف مورد توجه همه فروشگاه ها بوده و فروشندگان همواره مایع ضرفشویی جام را جزء مواد شوینده اصلی خود برای فروش قرار می­دهند. با جستجو در فروشگاه ها می­توانیم کمترین قیمت را برای خرید این محصول پیدا کنیم و به راحتی و بدون دردسر به صورت اینترنتی محصول مورد نظر رو سفارش بدیم و آن را درب منزل خود تحویل بگیریم.

قیمت مصرف کننده مایع ظرفشویی جام ۱ لیتری با توجه به تخفیفات فروشگاه ها در حدود ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان می­باشد.

 

خرید اینترنتی انواع مایع دستشویی فومی و کرمی خوشبو

خرید اینترنتی انواع مایع دستشویی فومی و کرمی خوشبو

خرید اینترنتی مایع دستشویی ساده ترین راه خرید و به دست آوردن این محصول است.

مایع های دستشویی فومی و کرمی خوشبو در همه سایت های عرضه کننده محصولات شوینده قابل خرید است.

خرید اینترنتی مایع دستشویی و یا هر محصول دیگری خیلی از دردسر های خرید حضوری را ندارد. در خرید اینترنتی می­توانیم کیفیت، قیمت و همچنین نظرات خریداران قبلی محصولات را با هم مقایسه کنیم و محصول مورد نظر خود را سفارش دهیم. همچنین گاهی میتوانیم از تخفیفات ویژه ای که فروشگاه های اینترنتی بر روی قیمت محصولات خود میگذارند استفاده کنیم.

با خرید اینترنتی دیگر نیاز به بیرون رفتن از منزل و در ترافیک ماندن و تلف کردن وقت نیست، بلکه می­توان هم زمان با نوشیدن چای در خانه و در کنار خانواده خرید خود را انجام دهیم و آن را درب منزل تحویل بگیریم.

 

قیمت مایع ظرفشویی خاکستر در فروشگاه های اینترنتی

قیمت مایع ظرفشویی خاکستر در فروشگاه های اینترنتی

برای خرید اینترنتی مایع ظرفشویی خاکستر کار راحتی را پیش رو داریم. این مایع ظرفشویی که ویژگی های خاصی دارد را می­توان در اکثر فروشگاه های اینترنتی پیدا کرد.

مایع ظرفشویی خاکسار دو ویژگی مهم دارد:

در این مایع بر خلاف معمول مایع های ظرفشویی موجود از سود سوز آور در فرمول برای خنثی کردن استفاده نمی­شود.

در این محصول ازمشتقات روغن نارگیل استفاده شده است که نه تنها باعث خارش و خشکی چوست نمی­شود بلکه لطافت و نرمی پوست را به دنبال دارد.

همچنین مایع ظرفشویی خاکستر با غلظت مناسب خود دارای قدرت کف کنندگی زیادی دارد که باعث صرفه اقتصادی و جلب رضایت مشتری می­شود.

پس با خیالی راحت به فروشگاه های اینترنتی مرجعه کنید و برای خرید اینترنتی مایع ظرفشویی خاکستر اقدم کنید.

 

ارزانترین قیمت ژل و مایع ماشین ظرفشویی پریل

ارزانترین قیمت ژل و مایع ماشین ظرفشویی پریل

 

امروزه و با توجه به استقال زیاد مردم از ماشین های ظرفشویی، استفاده از مایع ماشین های ظرفشویی هم فراگیر شده است. مایع ماشین ظرفشویی پریل همچون مایع ظرفشویی دستی آن مورد استقبال قرار گرفته است.

وقتی که رویکرد مردم در استفاده از وسایل تغییر کند طبیعی است که تامین کنندگان احتیاجات مردم هم به دنبال تهیه کردن نیازمندی های مردم باشند. از جمله این موارد اضافه شدن مایع های و قرص ها و ژل های ماشین های ظرفشویی است که خانه داران از آن ها برای شستن ظروف خود در ماشین های ظرفشویی استفاده می­کنند.

مایع ماشین ظرفشویی پریل نیز در چربی زدایی واز بین بردن لکه ها و درخشنده کردن ظروف قدرت بالایی دارد و توانسته رضایت مشتریان خاص خود را جلب کنند.

قرص های ماشین ظرفشویی پریل با توجه به بسته بندی های مختلف قیمت متفاوتی دارند. به طور مثال بسته ۱۰۰ عددی قرص ماشین ظرفشویی پریل قیمتی در حدود ۲۰۰۰۰۰ تومان دارد.

 

لیست قیمت خرید ریکا جام

لیست قیمت خرید ریکا جام

برای خرید ریکا جام ابتدا باید لیست قیمت خرید آن را بدانیم.

ریکا جام که از قدیمی ترین و نوستالژیک ترین مواد شوینده کشور ماست و از محصولات شرکت تولی پرس می­باشد. این محصول در ترکیب خود فرمالین ندارد و باعث نرمی پوست دست مصرف کننده می­شود.

از  جمله افتخارات شرکت تولی پرس توانایی ۵۰ ساله در عرصه تولید مواد شوینده است.

خرید ریکا جام همواره به دلیل مشتریان زیادش مورد توجه فروشندگان محصولات  شوینده بوده و هست.

برای مقایسه قیمت و خرید ریکا جام کافی است این محصول را در فروشگاه های اینترنتی جستجو کرده و قیمت مناسب خود را پیدا کنیم.

ریکا جام ۱ لیتری قیمت مصرف کننده در حدود ۸۰۰۰ تومان و ۴ لیتری آن حدود ۳۰۰۰۰ تومان به فروش می­رسد.

 

ارزان ترین قیمت مایع ظرفشویی پریل مدل لاوندر

ارزان ترین قیمت مایع ظرفشویی پریل مدل لاوندر

مایع ظرفشویی پریل لاوندر یکی از ماده های شوینده ای است مورد استفاده مصرف کنندگان قرار گرفته است.

این مایع ظرفشویی دارای ماده گیاهی اسطوخودوس است که در عین قدرت پاک کنندگی بالا رایحه ای خوش برای ظروف شما به ارمغان می­آورد.

مایع ظرفشویی پریل لاوندر در محفظه ای پلاستیکی با استحکام نگهداری می­شود و وزنی معادل ۳۷۵۰ گرم دارد. این محصول مانند سایر محصولات پریل قدرت پاک کنندگی و چربی زدایی بالایی دارد و رضایت مشتری را جلب میکند.

قیمت مصرف کننده مایع ظرفشویی پریل لاوندر در حدود ۳۸۰۰۰  تومان است که البته با مراجعه به فروشگاهای حضوری یا اینترنتی دارای تخفیف می­توانید با قیمت کم تری هم آن را تهیه کنید و ظروف خود را جلا بخشید.

خرید ریکا جام به صورت عمده

خرید ریکا جام به صورت عمده

بنکداران با  خرید ریکا جام به صورت عمده هم صرفه اقتصادی خود را لحاظ می­کنند و هم با فروش ریکا جام به مصرف کنندگان رضایت آنان را جلب می­کنند و برای خود مشتری دائمی جذب می­کنند.

برای خرید ریکا جام دردسر زیادی نخواهد داشت، چرا که این محصول نام آشنا و قدیمی و محبوب در اکثر سوپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای به راحتی در دسترس شما قرار دارد. خصوصا اگر به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید به راحتی هر چه تمام تر می­توانید برای خرید ریکا جام، این مایع ظرفشویی خوش بو و نرم کننده پوست اقدام کنید.

ریکا جام در کنار قدرت بالای پاک کنندگی آلودگی ها و چربی زدایی به ظروف درخشندگی خاصی می­بخشد، همچنین قابلین کف کنندگی دارد و از حلالیت خوبی بهره مند است.

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *