فروش مواد شوینده
خانه / پودر رختشویی / پودر رختشویی نگین / آدرس کارخانه پودر لباسشویی نگین

آدرس کارخانه پودر لباسشویی نگین

آدرس کارخانه پودر لباسشویی نگینآدرس کارحانه پودر نگین

آدرس کارخانه پودر لباسشویی نگین به راحتی پیدا میشود و در جای بسیار مناسب از منطقه جفرافیایی قرار دارد که دسترسی به آن راحت میباشد .

پودر لباسشویی یک ماده برای تمیز کردن لباس ها از انواع کثیفی و لکه های سخت است که به دو صورت ماشینی و دستی میباشد که بهتر است هیچوقت از پودر های لباسشویی ماشینی برای دستی و عکس ان را استفاده نکنید زیرا هر یک فرمول های متفاوتی دارد و مناسب با دست با ماشین ساخته شده است ، یکی از تفاوت های پودر لباسشویی ماشینی با دستی این است که در پودر های دستی چون لباس را شما با دست میشویید و قدرت دست انسان کم میباشد باید قدرت کف کنندگی بالایی داشته باشد تا بتواند لباس را تمیز کند اما در پودر های ماشینی باید قدرت کف کنندگی کمی داشته باشند.

زیرا با تحقیقات جدیدی که انجام داده اند دانشمندان متوجه شده اند که ماشین های لباسشویی به دلیل داشتن قدرت زیاد در شستشو نیازمند پودر شستشویی میباشد که قدرت کف کنندگی کمی داشته باشد تا ماشین لباسشویی خراب نشود ولی برای شستشوی دستی نیازمند پودری هستیم که قدرت کف کنندگی فروانی داشته باشد تا بتواند با نیروی کمی که دست انسان دارد براحتی کف کند و لکه های لباس هایتان را از بین ببرد و آنهارا تمیز پاکیزه کند به همین دلیل باید در خرید پودر های لباسشویی دقت فراوان داشته باشید .

فرمولاسیون پودر لباسشویی

آدرس کارحانه پودر نگین

پودرهای لباسشویی فرمولاسیون های مختلفی با توجه به کارکرد خود دارند برای مثال فرمول پودر لباسشویی دستی با فرمول پودر لباسشویی ماشینی کاملا متفاوت است و کارکرد های انها هم با یکدیگر متفاوت است ، البته نباید از این موضوع قافل شویم که حتی فرمول پودر های دستی هم با یکدیگر متفاوت است و فقط پایه همه پودر ها مثل یکدیگر است اما دانشمندان با مهارت فراوان با حفظ پایه و کارکرد اصلی توانسته اند تغیراتی اساسی در رایحه رنگ و ….. پودر های دستی ایجاد کنند که البته پودر های ماشینی هم اینگونه است و با تغیراتی اساسی که پایه فرمول را تحت شعاع قرار نمیدهد پودر هایی با رایحه عالی و کیفیت بالایی طراحی و تولید کنند که بسیار مورد استقبال از سوی مردم قرار گرفته است و دانشمندان کشور عزیزمان ایران  در تلاش اند هرروز کیفیت پودرهای تولید شده را بالا ببرند و درکنار بالا بردن سطح کیفیت میزان قیمت را زیاد افزایش چشمگیر و زیادی نباشد که مردم میهن عزیزمان ایران ترقیب به استفاده از پودر های بی کیفیت شوند و بتوانند از اجناس داخلی استفاده کنند.

خرید پودر لباسشویی

آدرس کارحانه پودر نگین

در خرید پودر لباسشویی بسیارباید دقت کنید تا جنسی که خریداری میکنید جنس عالی و بدون نقص باشد و ما در این پست به شما در این مورد کمک میکنیم پس تا انتهای ای پست با ما همراه باشید .

خرید پودر های لباسشویی ظاهرا کاره ساده ای به نظر میرسد اما اینطور نیست و اگر میخواهید لباس هایتان عمر بیشتری داشته باشند و رنگ و  ظاهر خود را حفظ کند بهتر این به این نکاتی که در اینجا گفته میشود دقت کنید .

  • برای شستن لباس های رنگی با دستهایتان بهتر است از پودر های دستی مخصوص لباس های رنگی استفاده کنید زیرا پودر های دیگر باعث ازبین رفتن بافت خوب لباس و رنگ آن میشود که باید به آن دقت داشته باشید .
  • شما بهتر است برای شستن لباس های مشکی از مایع هاییکه مخصوص لباس مشکی هستند استفاده کنید تا لباس های مشکی شما رنگشان روشن نشود و بافت لباستان خراب نشود و همان ظاهر همیشگی خود را حفظ کند و زیبا بماند .
  • برای شستشوی لباس ها با ماشین بهتر است دقت کنید از پودرمخصوص آن استفاده کنید تا لباس هایتان خراب نشوند و زیبا و ظاهر همیشگی خود را داشته باشد .

با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد بهتر است ازجای مطمئن خریداری کنید و شرکت ما یکی از گزینه های بسیار عالی است که میتوانید از آن خرید کنید و مطمئن باشید که اجناسی که خریداری میکنید کاملا از هر نظر سالم و عالی هستند ، پس برای ثبت سفارش و ارتباط با مشاورین ما از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

 

جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظرتان میتوانید با کارشناس مجموعه ما در ارتباط باشید :
مشاور و کارشناس فروش : سرکار خانم موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120950381
دفتر مرکزی: 02175038258
آدرس کانال : chiratrade@
پست الکترونیکی : chiratrade@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *